Громада Чемеровеччини отримала у спадок землі на 76 тисяч гривень

Земельна ділянка площею 2,25 га тепер у власності громади

Завдяки прокуратурі територіальна громада отримала у спадок землю вартістю 76 тисяч гривень, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією сайту облпрокуратури.

Чемеровецький районний суд Хмельницької області задовільнив позов прокуратури про визнання спадщини відумерлою.

"Встановлено, що після смерті громадянина, який проживав на території одного із сіл Чемеровецького району, залишилось майно – земельна ділянка площею 2,25 га, яке тривалий час залишалося не успадкованим, - константує керівник Городоцької місцевої прокуратури Сергій Стецюк. - У разі відсутності спадкоємців, відповідно до Цивільного кодексу України, орган місцевого самоврядування зобов’язаний звернутися до суду із заявою про визнання спадщини відумерлою." 

Проте, як зазначають правоохоронці, представники сільради, на території якої зареєстрований власник майна, проігнорували вимоги законодавства і вчасно не подали до суду відповідну заяву. 

Прокурори в інтересах держави звернулися до суду з позовними вимогами, які задовільнили та на цей час рішення суду виконали в повному обсязі, а земельну ділянку вартістю 76 тисяч гривень передали тергромаді.  

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Хмельницкий

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook