Дорожники Хмельниччиниі на утримання шляхів витратили майже 300 мільйонів гривень

Служба облавтодору обслуговує трохи більше семи тисяч кілометрів

Торік Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області освоїла та профінансовала вико­нання робіт на загальну суму 288,3 млн.грн, повідомляє Depo.Хмельницький.

Облавтодорівці мають на балансі та виконують експлуатаційне утримання 7,2 тис. км автомобільних доріг загального користування. З них - 2,080 тис. км автодоріг державного та 5,097 тис. км авто­доріг місцевого значення.

Гроші надходили з різних джерел: 268,5 млн.грн. - з держбюджету; 2 млн.грн. - з облбюджету; 17,5 млн.грн. – з місцевих бюджетів усіх рівнів; 0,3 млн.грн. – кредитні кошти.

Це дало змогу підготувати автомобільні дороги до зимового періоду експлуатації та виконати роботи з ліквідації ямковості на дорогах у кількості 383,3 тис. м2, влаштувати 612 км дорожньої розмітки, виконати поточного середнього ремонту автодоріг на суму 102,9 млн.грн. та поточного дрібного ремонту покриття на загальну суму 38,2 млн.грн.

Окрім того, провели аварійні ремонти мостів у с. Котелянка Полонського району та через р. Вовк у м. Деражня, а та­кож підготувати під’їзні автодороги відповідно до урядової програми "Опорні школи".

У цій роботі також взяли участь органи місцевого само­врядування.

Частка їх фінансування у цілому становила 6,7% від загального фінан­сування дорожнього господарства

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Хмельницкий

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook