Автентичний "скарб" Грузії побачать у Хмельницькому

У грузинському фольклорному колективі немає жодного українця, проте в репертуарі є українські твори

Вкотре грузинські митці сцени дарують хмельничанам свято танцю, співів та грації, повідомляє Depo.Хмельницький.

Державного ансамблю пісні і танцю "Кутаїсі" є володарем більше десятка Гран-прі міжнародних фестивалів – у всьому світі показують та шанують національні фольклорні традиції.

Хмельничани завжди із задоволенням ходять на такі виступи. Десь на глибоко-генетичному рівні, певне, відчувається спорідненість народів, їх характеру та сприйняття мистецтва загалом.

Автентичний "скарб" Грузії побачать у Хмельницькому - фото 1

"Грузія та Україна – братніі країни. Навіть наші історії дещо схожі. Україна приваблює відкритістю, веселощами. У Грузії так само. Певно, тому ми й відчуваємо себе як удома," - ділиться танцівниця ансамблю.

Надзвичайно велично виглядають на сцені непорушні традиції - войовничі па грузинів, дівчата-лебеді, шалений ритм, граційна пластика і надзвичайні емоції, - такими є переплетення пісень з танцями в "Кутаїсі".

Автентичний "скарб" Грузії побачать у Хмельницькому - фото 2

"Ми заздалегідь готувалися до гастролей: щотижневі тренування, прогони. Тож фізично та морально ми були готові до напруженого графіку. Ми навіть отримуємо від цього задоволення," – кажуть учасники ансамблю.

Впродовж двох годин на сцені - 8 чоловіків з оркестру та півторидесятка танцівників. Це та частинка колективу, що виїхала цього разу на гастролі. Час від часу оркестр забирає на себе увагу, а танцівники в цей час перевдягаються.

Автентичний "скарб" Грузії побачать у Хмельницькому - фото 3

"А ще – "Кутаїсі" шанобливо й неперевершено чуттєво співає українською. Це так нетравіально – рідна мелодія, що звучить з вуст грузинів, - каже місцевий актор і співак Андрій Клименко. - Унікальні постановки і хореографія, розкішні костюми, супровід оркестру не лише дарують захоплюючі емоції, а й здатні опромінити серце."

До слова, "Кутаїсі" дають концерти в  Краматорську та Сєвєродонецьку на сході України і ще в кількох невеликих містах. Загалом ансамбль відвідає 13 міст.

Автентичний "скарб" Грузії побачать у Хмельницькому - фото 4

 

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Хмельницкий

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook