Альма-матер українських прикордонників святкує 24-у річницю створення

Урочистості приурочені річниці створення Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького розпочалися в облфілармонії

Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відзначає свій 24 День народження, повідомляє Depo.Хмельницький.

За роки існування академія підготувала близько 10 000 офіцерів для органів охорони державного кордону України, силових структур та правоохоронних органів України та Молдови, Туркменістану, Грузії, Вірменії та Таджикистану. В стінах академії передають свої знання слухачам, курсантам та студентам близько 30 докторів наук та понад 200 кандидатів наук.

Ректор єдиного в Україні вищого навчального закладу Державної прикордонної служби генерал-майор Олег Шинкарук переконаний: "Професія прикордонника об’єднувала у своїх лавах кращих представників нашого народу. Нинішні охоронці кордону в час надзвичайно складних випробувань гідно продовжують звитягу минулих поколінь. То ж у День народження закладу ми вшановуємо багаторічні традиції героїзму і мужності, самовідданості і наполегливості повсякденної праці багатьох поколінь вартових кордону."

З вітальною промовою до всіх присутніх виступив Перший заступник Голови Держприкордонслужби України генерал-лейтенант Василь  Серватюк.

"Синтез практичної складової з науковими дослідженнями, інтенсивне використання інноваційних технологій, а також активна участь у житті країни дозволяють нашим випускникам досягати висот у подальшій службі і вирішувати надскладні завдання з охорони та оборони державного кордону," - зазначає Перший заступник Голови Держприкордонслужби України генерал-лейтенант Василь Серватюк.

Вшанували присутні на врочистостях всіх тих Героїв, які в боротьбі з російським агресором віддали своє життя.

У районі проведення АТО виконували бойові завдання понад 16 тисяч охоронців кордону. 710 – відзначено державними нагородами, у тому числі званням Герой України. 67 прикордонників загинули. 

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Хмельницкий

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook