20 стажерів почали навчання у сервісних центрах Хмельниччини

Стартувала програма стажувань у сервісних центрах Хмельницької області

У сервісних центрах МВС стартували навчання, передає Depo.Хмельницький.

Як повідомили у прес-службі Регіонального сервісного цетру МВС у Хмельницькій області, для 20 стажерів, яких відібрали з-поміж 648 заявок, розпочались теоретичні тренінги. Вже за тиждень стажери вийдуть на практичні заняття і зможуть на практиці засвоїти здобуті знання.

Мета програми стажувань – відібрати, навчити та в майбутньому прийняти на роботу найкращих стажерів – талановитих чоловіків та жінок, які мають активну життєву позицію, прагнуть стати частиною реформи та надавати якісні послуги громадянам.

Серед основних напрямів теоретичної підготовки: вивчення основ діяльності сервісних центрів МВС, основ ефективної комунікації, професійної етики та протидії корупції. З середини наступного тижня стажери будуть проходити практику у всіх сервісних центрах МВС в Хмельницькій області, яких зараз є 5.

Після закінчення стажування найкращі стажери отримають сертифікати та будуть брати участь у конкурсі на заміщення вакантних посад консультантів — адміністраторів територіальних сервісних центрів МВС.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Хмельницкий

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook

Метки: #МВД