"Лікарняні каси" підійшли до Хмельниччини

В основы каси лежать добровільні персоналізовані внески, для фінансування додаткових медичних послуг

"Лікарняні каси" підійшли до Хмельниччин…

Щомісяця треба вносити суму, необтяжливу для власного бюджету, і при цьому в разі хвороби не витрачати на лікування ані копійки, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ОДА.

Лікарняні каси — свого роду вид медичного страхування, недержавна громадська членська організація, що сприяє охороні здоров’я та захисту прав пацієнтів.
В її основі лежать добровільні персоналізовані внески, для фінансування додаткових медичних послуг у межах прийнятої медичної програми.
Свою роботу лікарняна каса проводить на договірній основі з медичними закладами. Каси створюються для пенсіонерів і незаможних, на певний рахунок у банку члени каси перераховують щомісячний внесок. Лікарняні каси планують працювати за програмами: "Швидка допомога", "Поліклініка", "Стаціонар", "Профілактика", "Сімейна медицина".

Як зауважують в облдержадміністрації, на Хмельниччині лікарняні каси не функціонують, але як показує досвід інших областей (Львівська, Полтавська, Житомирська), їх потрібно створювати для покращення якості медичного обслуговування населення.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Хмельницкий

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"