"Лікарняні каси" підійшли до Хмельниччини

В основы каси лежать добровільні персоналізовані внески, для фінансування додаткових медичних послуг

"Лікарняні каси" підійшли до Хмельниччин…

Щомісяця треба вносити суму, необтяжливу для власного бюджету, і при цьому в разі хвороби не витрачати на лікування ані копійки, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ОДА.

Лікарняні каси — свого роду вид медичного страхування, недержавна громадська членська організація, що сприяє охороні здоров’я та захисту прав пацієнтів.
В її основі лежать добровільні персоналізовані внески, для фінансування додаткових медичних послуг у межах прийнятої медичної програми.
Свою роботу лікарняна каса проводить на договірній основі з медичними закладами. Каси створюються для пенсіонерів і незаможних, на певний рахунок у банку члени каси перераховують щомісячний внесок. Лікарняні каси планують працювати за програмами: "Швидка допомога", "Поліклініка", "Стаціонар", "Профілактика", "Сімейна медицина".

Як зауважують в облдержадміністрації, на Хмельниччині лікарняні каси не функціонують, але як показує досвід інших областей (Львівська, Полтавська, Житомирська), їх потрібно створювати для покращення якості медичного обслуговування населення.

Читайте також Незабаром з’являться тарифи на медпослуги

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"