Мільйонерка з Porsche Cayenne: Що відомо про нову очільницю Хмельницької облради

Очільницею Хмельницької облради стала 34-річна Віолетта Лабазюк. Її кандидатуру підтримали 33 із 64 депутатів

Мільйонерка з Porsche Cayenne: Що відомо…

Новообрана голова облради – дружина народного депутата Сергія Лабазюка, який минулого року втретє переобрався по 188 виборчому округу. Віолетта Лабазюк пройшла у раду від партії "За майбутнє".

Її обрання чи не одразу поставили під питання представники "Слуги народу", які мали на цю посаду свою кандидатку Оксану Бочкарьову. Сама Бочкарьова заявила: "Вирішальним був саме 33-й голос. Цей бюлетень був врахований, хоча він за всіма ознаками є фактично недійсним. Враховуючи ст.60 Регламенту, за яким працює сесія, недійсними вважаються бюлетені невстановленого зразка, без відтиску печатки, а також ті, які містять позначки, проставлені не у квадраті навпроти прізвища кандидата".

Цей бюлетень, у якому стояла позначка поза квадратом, був прийнятий більшістю голосів лічильної комісії, хоча на думку Оксани Бочкарьової, його взагалі не мали би розглядати і повинні були визнати недійсним, оскільки він містить ознаки фальсифікації.

Просто у сесійній залі юристи пояснили, що будь-хто із обранців має право оскаржувати результати голосування в окружному адміністративному суді. Відтак, депутати від "Слуги народу" збираються оскаржити в суді дії лічильної комісії.

Сама ж Віолета Лабазюк приймала вітання й взялася, хоч і дещо недосконало, вести пленарне засідання, потрохи оговтуючись в кріслі голови облради, адже політичного досвіду у неї катма, проте є трохи громадського. Вона працює в благодійному фонді чоловіка "Ми поруч", а з листопада 2020 року – у жіночому рухові "За Майбутнє".

Віолетта Лабазюк народилася у Волочиську (опорна територія на виборчому окрузі Сергія Лабазюка). Закінчила там школу, вищу освіту здобула у Хмельницькому Національному університеті. Офіційних даних щодо її статків немає, проте є декларація народного депутата Сергія Лабазюка. Згідно з цим документом вона за 2019 рік заробила 5,3 млн грн. З-поміж доходів: зарплата у ТОВ "Група компаній Вітагро", бенефіціарним власником якої є чоловік Сергій Лабазюк – 86,5 тис. грн; дохід від підприємницької діяльності – 240 тис. грн; продаж нерухомого майна - 5 млн грн та банківські проценти – 2,3 тис. грн.

Є у новообраної очільниці Хмельницької облради й збереження: на банківських рахунках майже 240 тис. грн та $40 тис. Є й готівка - 800 тис. грн.

Крім того, у її власності Porsche Cayenne 2016 року випуску, вартістю у понад 2,3 млн грн та швейцарський годинник Chopard, вартість якого не вказана у декларації. За останні п'ять років Віолетта Лабазюк придбала кілька земельних ділянок під Хмельницьким (с.Розсоша) загальною площею в 54 сотки. Там же є й приватний будинок площею 665,6 кв.м, вартістю у трохи більше мільйона гривень. А рік тому стала власницею ще одного житлового будинку площею 220,5 кв.м за 700 тис. грн. 

В облраду потрапив і рідний брат Сергія Лабазюка - Петро, який був депутатом Волочиської райради, певну впізнаваність та вплив він має за рахунок того, що займається аграрним бізнесом сім’ї – групою компаній VITAGRO. Так що Віолетті почуватиметься в новій іпостасі спокійніше поряд з більш досвідченим старшим братом чоловіка.

Схоже, спроба Сергія Лабазюка монополізувати Хмельницьку обласну організацію "За майбутнє" набирає чітких обрисів, зробивши і "сімейною" обласну раду. Скидається й на те, що у цьому йому допомогли певні домовленості з місцевою політсилою "Команда Симчишина". А демонстрацією такого "договорняка" стала запропонована Віолетою вже як головою облради кандидатури першого свого заступника - людини чинного міського голови, чиє прізвище й носить партія, Олександара Симчишина.

 

 

 

 

 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"