Крісло мера Хмельницького: Інна Ящук – єдина жінка, що спробує очолити місто

Мерське крісло цього разу у Хмельницькому відвойовуватимуть п'ятеро кандидатів – втричі менше, аніж на попередніх виборах

Крісло мера Хмельницького: Інна Ящук – є…

Єдина з п'яти претендентів на крісло міського голови Хмельницькогого жінка з'явилася на політичному небосхилі обласного центру трохи несподівано, особливо зважаючи на те, що ще й поміняла політичну прихильність.

Цьогоріч боротися за посаду міського голови обласного центру будуть Іван Гончар (висуванець партії "Сила і честь"), Богдан Лукашук (ВО "Батьківщина") і Анатолій Собко ("За конкретні справи"), Олександр Симчишин (ВО "Свобода") та Інна Ящук (висуванка партії "Слуга народу").

Фото з особистої сторінки в Facebook

Абсолютно очікуванною стала участь у цій боротьбі й 48-річної претендентки від ПП "Слуга народу". Єдине, що не додало, на теперішній стан, бонусів, це висування від президентської сили позапартійної, та все ж представниці "Самопомочі" в облраді, Інни Ящук. Вона, здається, без сумнівів вірить у спрацювання "катапульти" партії, яка спрацювала на парламентських виборах, завівши чимало невідомих людей у Парламент.

Інна Петрівна Ящук народилася 4 вересня 1972 року у Хмельницькому. Освіта вища, закінчила спочатку Хмельницьке педучилище, потім – Кам'янець-Подільський національному університеті імені Івана Огієнка, у 2001 році стала кандидатом наук, через 10 років захистила докторську дисертацію. Трудовий шлях розпочала з вчительи у 1995 році, за 5 років стала методистом та заступником декана факультету початкового навчання, з 2003 року – декан факультету початкового навчання. У 2005 році – доцент кафедри шкільної педагогіки та психології, а у 2009-му – професор кафедри педагогіки та психології Міжнародної Кадрової Академії. Ще за 4 роки їй присвоєно вчене звання професора кафедри педагогіки. З 2014 року і дотепер обіймає посаду декана факультету початкової освіти та філології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

Доходи Інни Ящук, згідно декларації за 2019 рік, склали майже 400 тис. грн, і трохи менше 700 тис. грн отримав прибутків її чоловік.

Фото з особистої сторінки в Facebook

Невідома й малоактивна навіть у стінах облради, Інна Ящук чи не одразу почала заявляти про тиск і брудні технології з боку опонентів, які, як подейкують, хоч і не сприймають її всерйоз, проте не хочуть, щоб "розтягувалися" голоси. Найбільше "небезпечна" вона для чинного мера, який все ж сподівається на перемогу в першому турі. Новоспечена кандидатка часами в соцмережах викликає просто жалість своїми дописами, як приміром такий: "Сьогодні змушена звернутися до кожного з вас!" Інна Ящук, схоже вірить у сталість див та щиро сподівається на свою перемогу. Хоча тут їй і не дають уособитися й свої партійці. "Слуги" традиційно керують своїми кандидатами зі столиці, не завжди ставлячи до відома свою "протеже". Схоже, так сталося із проведенням нав'язливого телефонного соцопитування, що обурило містян. Та ж в свою чергу заявила, що це – "робота опонентів, які бояться". 

Боїться й сама Інна, адже у її виборчому штабі також відбуваються численні зміни та й гроші, як розказують знаючі люди, на розкрутку коханної тратить її чоловік. Чи додасть голосів "слузі" від "Самомпомочі" управління передвиборчою кампанією з двох центрів і з яким результатом, поки не береться ніхто, але проколів поки більше, ніж здобутків.

Фото з особистої сторінки в Facebook

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"