Кодекс етичної поведінки під час місцевих виборів уже має трьох підписантів на Хмельниччині

Взяли на себе етичні обов'язки мери Красилова, Нетішина та Хмельницького

Кодекс етичної поведінки під час місцеви…

Вже троє міських голів підписали Кодекс етичної поведінки під час місцевих виборів, передає Depo.Хмельницький з посиланням на ГМ ОПОРА.

Першою з міських голів Хмельниччини Кодекс поведінки посадових осіб місцевого самоврядування та державних службовців під час виборчого процесу підписала красилівська міська голова Ніла Островська.

"Не роздумуючи, за пропозицією Громадянська мережа ОПОРА, підписала Декларацію підтримки Кодексу етичної поведінки під час місцевих  виборів. P.S. Ніколи не застосовувала і не застосовую адмінресурс під час виборів", – написала очільниця Красилова на своїй сторінці у Facebook.

Про підтримку Кодексу повідомив також міський голова Нетішина Олександр Супрунюк. Відповідна інформація розміщена на сайті Нетішинської міської ради 12 жовтня.

15 жовтня задекларував підтримку Кодексу етичної поведінки міський голова Хмельницького Олександр Симчишин.

Розроблений Громадянською мережею ОПОРА Кодекс поведінки посадових осіб місцевого самоврядування та державних службовців під час виборчого процесу враховує положення українського законодавства, яке регламентує поведінку посадовців та державних службовців, у тому числі в умовах виборчого процесу. Документ містить основні етичні вимоги до поведінки посадових осіб та державних службовців з метою уникнення дій, що можуть класифікуватися як зловживання 5 типами адмінресурсу: кадровим і матеріальним, бюджетним, силовим, регуляторним та медійним. Кодекс складається з 4-х розділів: "Основні принципи поведінки посадовців та службовців під час виборчого процесу", "Правила поведінки", "Правила поведінки в соціальних мережах", "Відповідальність за порушення Кодексу". 

Нагадаємо, з початку перегонів копи зареєстрували 55 повідомлень щодо різного типу порушень.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"