ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Зібрання з фондів музею історіі міста відкриті для перегляду хмельничанам

У Хмельницькому відкрилася виставка "Художнє зібрання з фондів музею"
Depo.
16 липня 2015 18:47
ФОТО: depo.ua
Зібрання з фондів музею історіі міста відкриті для перегляду хмельничанам
Зібрання з фондів музею історіі міста відкриті для перегляду хмельничанам

Художнє зібрання музею історії міста сьогодні - це роботи народного художника України Миколи Мазура, заслуженого художника України Михайла Андрійчука, членів Національної Спілки художників України Володимира Корнєва, Надії Борецької, Олександра Антонюка, Леоніда Бессараби, Неллі Павлової та інших.

Хмельничани можуть побачити лики святих, передані в музей єдиною в Україні школою іконопису «Нікош» , а також багато інших художніх творів, повідомляє Хмельницький.depo.ua із посиланням на сайт Хмельницької міської ради.

Приємно відмітити, що у музеї історії міста розпочала роботу виставка з саме такою назвою - "Художнє зібрання з фондів музею".
Близько 50-ти робіт різних жанрів художнього образотворчого мистецтва представлені на цьому літньому вернісажі у просторій і затишній мистецькій залі музею.

Експозиція вибудована таким чином, аби задовольнити будь-який художній смак: тут є пейзажі, українські краєвиди, портрети і сюжетні картини . Прихильники натюрморту знайдуть в цій експозиції те, що безумовно, їх зацікавить.

Відвідати виставку можна протягом липня і серпня.

Більше про виставки Хмельницького читайте на khm.depo.ua.