Житомирська поліція та армійці розслідують смерть військового з Хмельниччини

Максим Свінціцький, що служив в Тернопільській артбригаді, помер в потязі "Хмельницький-Лисичанськ"

Що стало причиною смерті армійця остаточної версії ні в поліцейських, ні в військових поки що немає, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на пост в ФБ спільноти 44 окремої артбригади, де служив Максим.

"Командування та особовий склад в/ч А3215 сумує з приводу нещасного випадку, який спричинив смерть військовослужбовця контрактної служби лейтенанта Свінціцького Максима Олександровича, 1995 року народження, уродженця міста Полонне," - пишуть військові.

Військовослужбовець слідував до місця несення служби потягом "Хмельницький - Лисичанськ", хлопець після ротації повертався на передову.

Поліція Житомирщини в рамках відкритого кримінального провадження перевіряє обставини смерті військовослужбовця, командуванням військової частини А3215 призначено службове розслідування. По завершенню слідства буде визначено причину нещасного випадку, що спричинила смерть людини.

"На сьогодні стверджувати що військовослужбовця вбили підстав немає, тому просимо і дочекатись завершення слідчих дій", - йдеться в дописі.

Нагадаємо, прощання та похорон молодого офіцера Максима Свінціцького відбудуться 18 березня у неділю в Полонному.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький