Жителі Хмельниччини на армію перерахували 112 мільйонів гривень

Стільки зібрали податківці військового збору за півріччя
Depo.
19 липня 2016 18:40
ФОТО: depo.ua
Жителі Хмельниччини на армію перерахували 112 мільйонів гривень
Жителі Хмельниччини на армію перерахували 112 мільйонів гривень

За півроку жителі області сплатили з своїх доходів 112,3 мільйона гривень " патріотичного податку", повідомляє Depo.Хмельницький.

У порівнянні з відповідним періодом 2015 року це більше на 34%. Загалом з серпня 2014 року, тобто з часу його запровадження, Хмельниччина віддала на зміцнення обороноздатності України 354 мільйони гривень.

"Військовий збір – це той платіж, який адмініструється якісно і чітко, й сплачується сумлінно, адже ці кошти безпосередньо призначені на потреби оборони країни," – зауважив керівник ГУ ДФС у Хмельницькій області Анатолій Марценюк.

Посадовець також нагадав, що платниками збору є фізичні особи як резиденти, так і нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти. Збір за ставкою 1,5 відсотка сплачується з усіх доходів, які оподатковуються податком на доходи фізичних осіб.

Не є платниками військового збору громадяни, які отримують пенсію у розмірі нижче десяти розмірів прожиткового мінімуму, встановленого на 1 січня звітного податкового року (у 2016 році – 10740 грн.) та платники, які працюють на спрощеній системі оподаткування. Також військовим збором не оподатковуються доходи, визначені ст. 165 Податкового кодексу України.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та