UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Земель на шість млн грн незаконно привласнили у Хмельницькому

За шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах, відкрили кримінальне провадження

Земель на шість млн грн незаконно привла…

Прокуратурою Хмельниччини розпочато кримінальне провадження за фактом неправомірного заволодіння землями вартістю понад 6 млн грн, повідомили Depo.Хмельницький в облпрокуратурі.

"У лютому цього року в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно зареєстровано право приватної власності на земельну ділянку площею 2,7 га, розташовану в межах обласного центру, - розповідають правоохоронці. - Виявилось, що до того часу вказані землі перебували у колективній власності сільгосппідприємства, а тому, відповідно до вимог законодавства, підлягають передачі у комунальну власність територіальної громади міста, на території якого вони розташовані."

Підставою для реєстрації права приватної власності на зазначену земельну ділянку стала подана до органів Держгеокадастру та державного реєстратора посадовими особами товариства-набувача завідомо недостовірна землевпорядна документація.

Таким чином, без будь-яких правових підстав товариство набуло право власності на ділянку, яка підлягає передачі у комунальну власність Хмельницького, чим інтересам територіальної громади завдано збитків на суму понад 6 млн грн.

За фактом прокуратурою області розпочато кримінальне провадження за ч.4 ст.190 - шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах КК України.

Триває досудове розслідування, проведення якого доручено слідчому управлінню Головного управління Національної поліції в області.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook