UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Втричі збільшили прокурори орендарю з Хмельниччини плату за землю

Сторони підписали додаткові угоди, відповідно до яких річний розмір орендної плати за використання цих ділянок збільшено до 126 тис гривень

Втричі збільшили прокурори орендарю з Хм…

За втручання прокуратури річний розмір орендної плати за використання землі збільшено втричі, повідомили Depo.Хмельницький в облпрокуратурі.

Старокостянтинівською місцевою прокуратурою виявлено факти суттєвого заниження орендних платежів за використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

Встановлено, що на підставі договорів оренди, укладених у 2010, 2012 та 2014 роках, для ведення фермерського господарства та сінокосіння громадянам передано в оренду більш ніж 130 га земель, розташованих на території Глібківської та Веселівської сільських рад Красилівського району, а також Кур’янівської сільської ради Білогірського району. За використання землі фермери сплачували до бюджету орендну плату в сумі 39 тис грн в рік.

Водночас нормативна грошова оцінка земель на цей час суттєво змінилась та загалом складає майже 1,5 млн грн, а тому розмір плати за землю цієї категорії підлягав перегляду. У зв’язку із цим Старокостянтинівською місцевою прокуратурою перед Головним управлінням Держгеокадастру у Хмельницькій області ініційовано питання про приведення передбаченої договором орендної плати у відповідність до вимог чинного законодавства.

Як розповідає керівник місцевої прокуратури Василь Сліпець, за результатами цієї роботи сторони підписали додаткові угоди, відповідно до яких річний розмір орендної плати за використання цих ділянок збільшено до 126 тис гривень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook