UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Заступник начальника ГУ НП Хмельниччини "сів" під домашній арешт

Володимиру Марчуку інкримінують одразу дві кримінальні статті 

Заступник начальника ГУ НП Хмельниччини…

Заступника начальника обласної поліції Володимира Марчука, за ухвалою Печерського райсуду Києва, посадили під домашній арешт, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на НГП.

Досудове розслідування з'ясувало, що впродовж травня-серпня 2016 року Марчук, діючи умисно, шляхом обману та зловживання своїм службовим становищем, незаконно обернув на свою користь та на користь своєї знайомої чуже майно у вигляді грошових коштів в сумі 30 тис. грн.

За словами оперативників УВБ, заступник начальника обласної поліції "наполегливо рекомендував" керівникам територіальних підрозділів та галузевих служб поповнити рахунок певної банківської картки - начебто для службових потреб: зйомку телесюжетів про діяльність поліції, ремонт каплички тощо.

Насправді жгроші - від 5 до 10 тисяч гривень - чиновник клав до власного гаманця. Гроші він отримував безпосередньо у відділеннях банку, через термінали та в онлайн-режимі.

Нагадаємо, його затримали в середині травня й інкримінували кримінальні правопорушення, передбачені ч. 2 ст. 190 - шахрайство, ч. 3, ст. 191 КК України - привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

За вчинене поліцейському загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі до 8 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Слідчий суддя Печерського районного суду Олеся Батрин вирішила посадити Володимира Марчука під домашній арешт на певний період доби, що полягає в забороні підозрюваному залишати житло з 23 години до 6 години.

Також на підозрюваного поліціянта покладено ряд обов'язків: не відлучатися із населеного пункту, в якому він зареєстрований, проживає чи перебуває, без дозволу слідчого, прокурора або суду; повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та/або місця роботи; утримуватися від спілкування з визнаними у кримінальному провадженні чотирма потерпілими.

Домашній арешт діє до 22 липня.

Нагадаємо, 41-річного посадовця вже були "питання" з законом. У березні цього року Хмельницький окружний адміністративний суд відновив на займаній посаді Володимира Марчука, з якої його звільнили через порушення службової дисципліни та притягнення до адміністративної відповідальності.

Очільник обласної поліції з таким рішенням не погодився і ГУ НП в області подало апеляцію на рішення Хмельницького окружного адмінсуду.

А торік восени у Хмельницькій облполіції спецпідрозділи ГПУ проводили обшуки в кабінеті Володимира Марчука.

Перед тим Генпрокуратура заявила про корупційну схему в поліції Хмельниччини, де перші особи поліції області наживалися на пальному та коштах для АТОшників.

За відомостями прокурорів Луценка, службові особи облполіції впродовж 2015-2016 років організували корупційну схему розкрадання паливно-мастильних матеріалів, а також їх подальшого збуту фізичним особам.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme