ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Замки-фортеці Хмельниччини, які неможливо оминути

Найкращі історичні місця області, які є гордістю краян
Depo.
18 вересня 2015 15:00
ФОТО: depo.ua
Замки-фортеці Хмельниччини, які неможливо оминути
Замки-фортеці Хмельниччини, які неможливо оминути

Особливо неповторні замки Хмельниччини визначила цього разу "Ліза", повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на журнал.

Більшість туристів проїзджають область транзитом, прямуючи до Кам'янця. Але в краї є ще маса аналогічних прекрасних місць.

Меджибіж

Замки-фортеці Хмельниччини, які неможливо оминути - фото 1

Тут варто звернути особливу увагу на замковий двір, церкву, що майже за 5 століть встигла послужити католикам, мусульманам і православним, музеї - тут їх кілька. А ще - унікальна Східна вежа. До слова, з неї відкривається захоплююча панорама на дві річки - Буг і Бужок.

Староконстянтинів

Замки-фортеці Хмельниччини, які неможливо оминути - фото 2

Замок Констянтина Острожського жодного разу за два з половиною століття не захоплювався. Аби пізнати ренесан достеменно, варто оглянути вежу-донжон, палац князя і ломову церкву, яка є діючою.

Кам'янець-Подільський

Замки-фортеці Хмельниччини, які неможливо оминути - фото 3

Ця воістину унікальна фортеця є найміцнішею твердинею Європи і має історію ще з римських часів. Та й досьогодні вона збереглася прекрасно. Складна фортифікація є доступною до оглядів. Тут 11 веж, криниця в скелі, боргова яма, кілька музейних експозицій та нічні театралізовані екскурсії.

Сатанів

Замки-фортеці Хмельниччини, які неможливо оминути - фото 4

Цей замок доволі зруйнований, востаннє реставрувався у XVIII столітті. Найважчим періодом для нього стали не напади ворогів, а ставлення влади за совєтських часів. Однак вежа XII століття має чим здивувати.

А ще, неподалік є оборонна синагога - одна з найбільших і найстарших у східній Європі

Більше про особливості краю читайте на порталі Depo.Хмельницький.