Загрози зриву постачання до військових частин Хмельниччини продуктів і приготування їм їжі немає

У військових частинах області є два типи забезпечення харчуванням - аутсьорсінг та за каталогом продуктів 

Загрози зриву постачання до військових ч…
Фото Андрій Агєєв

Ситуація щодо харчування військовослужбовців на Хмельниччині під контролем, повідомив Depo.Хмельницький кореспондент АрміяInform Андрій Агєєв.

Станом на сьогодні, 26 березня, особливої загрози щодо зриву постачання до військових частин продуктів і приготування їжі військовослужбовцям не спостерігається. У військових частинах є два типи забезпечення харчуванням - аутсьорсінг (цивільна фірма постачає харчі і готує їжу) та за каталогом продуктів (готують їжу штатні військові кухарі, а фірми-постачальники доставляють продукти харчування).

В усіх військових частинах, де діє принцип аутсьорсінгу (в області таких 95%) поставкою продуктів харчування і приготуванням їжі займатиметься компанія, яка має чинний контракт і договір з нею буде продовжено ще на рік.

"У тих військових частинах, де військовослужбовці харчуються за каталогом (5% від загальної кількості), відбудеться заміна фірми постачальника. Так, по 29 березня включно, ці військові частини забезпечені продуктами харчування повністю, відповідно до чинних договорів з фірмами-постачальниками. Саме з 30 березня в дію вступає договір з іншою фірмою, яка виграла відповідний тендер, - розповідає заступник начальника Хмельницького гарнізону з тилу полковник Юрій Школьний. – Сподіваємось, що новий постачальник виконає заявлені зобов'язання і зможе якісно та у визначені договором строки забезпечувати ці військові частини продуктами харчування. Тримаємо все на контролі".

Нагадаємо, стало відомо коли розпочнеться весняний призов до війська.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"