За п'янку за кермом тепер доведеться дорого заплатити

Нетверезі водії тепер платитимуть штрафи від 10 тисяч гривень
Depo.
8 липня 2016 18:00
ФОТО: depo.ua
За п
За п'янку за кермом тепер доведеться дорого заплатити

За п'яне водіння водії тепер платитимуть більше, передає Depo.Хмельницький.

Верховна Рада посилила адміністративну відповідальність за водіння у нетверезому вигляді, в стані наркотичного сп'яніння або під впливом лікарських препаратів.
Відповідний законопроект №4373 у другому читанні підтримали 243 депутати.

Якщо водій вперше притягується до відповідальності за нетверезе водіння, то тоді буде змушений платити штраф 10 тисяч 200 гривень. Це складає 600 неоподаткованих мінімумів. Водія позбавлять права керування на 1 рік.

У разі вчинення повторного правопорушення протягом року водій буде змушений оплатити "штраф у розмірі однієї тисячі двохсот неоподатковуваних мінімумів (20 тисяч 400 грн) доходів громадян з позбавленням права керування транспортними засобами на строк три роки і на інших осіб – накладення штрафу у розмірі тисяча двісті неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого".

Якщо ж водій вдруге за рік вчинить дане правопорушення, з нього стягується штраф 40 тисяч 800 грн (дві тисячі чотириста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 10 років і на інших осіб – накладення штрафу у розмірі 40 тисяч 800 грн з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький