З усіх хмельницьких парковок лише дві будуть платними

На усіх решта парковках можна буде стояти безкоштовно
Depo.
29 квітня 2016 15:52
ФОТО: depo.ua
З усіх хмельницьких парковок лише дві будуть платними
З усіх хмельницьких парковок лише дві будуть платними

Лише дві земельні ділянки для паркування транспорту у Хмельницькому збираються робити платними, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу міськради.

Це північна сторона проспекту Миру, від вул. Трудової до заправки, (на автовокзалі ) і друга – це Львівське шосе, 20 (виїзд зі стоянки "Ізіда").

Парковки на 130 і 107 паркувальних місць відповідно. Це підтримали усі члени виконавчого комітету Хмельницької міськради.

Інші парковки будуть безкоштовними.

Як повідомив заступник начальника управління транспорту і зв’язку Хмельницької міськради Сергій Шепурев, з приводу платних паркомісць багато звернень, особливо від людей з обмеженими можливостями.

Крім того, бюджет з них нічого не отримував, оскільки досі за парковками борги. За прибирання на безкоштовних парковках відповідатимуть комунальні підприємства.

"Ми, власне, проаналізували історію усіх тих парковок і договора розірвали, за деякими заборгованості і до цього часу ще стягнути не можемо. Вирішили, що привокзальна площа у нас буде безкоштовною парковкою, вулиці Грушевського, Соборна та Подільська теж безкоштовні", – сказав мер Хмельницького Олександр Симчишин.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький