З травня на Хмельниччині подорожчає газ

Це призведе до підвищення цін на опалення та гарячу воду майже на 80%
Depo.
26 квітня 2016 18:20
ФОТО: depo.ua
З травня на Хмельниччині подорожчає газ
З травня на Хмельниччині подорожчає газ

Підвищення тарифів триватимуть до 2017 року, поки ціна не зрівняється з ринковою і не стане однаковою для всіх – 7 гривень 19 копійок за один кубометр газу, повідомляє Depo.хмельницький з посиланням на "radiosvoboda".

Зараз загальний тариф для населення – 7 гривень 19 копійок за один кубометр газу, пільговий тариф для тих, хто використовує газ для індивідуального опалення, – 3 гривні 60 копійок. Підвищення торкнеться пільгового тарифу – з 1 травня він становитиме 5 гривень 50 копійок за кубометр газу.

За програмою, яку було погоджено з МВФ, опалення та гаряча вода мають здорожчати також на 80%, бо тариф на газ для підприємств теплокомуненерго також зростає – з 3 до 5 гривень 50 копійок.

"У нас приблизно 50-55% населення країни використовують опалення без лічильника. Середня вартість опалення без лічильника на сьогодні складає 18 гривень (за 1 квадратний метр площі), а має зрости десь до 32 гривень. У деяких областях вона може досягати 45-50 гривень, – говорить Тарас Галайда, аналітик громадської організації Публічний аудит. - Вартість гарячої води по Україні на сьогодні складає в середньому 40 гривень, а після зростання буде складати приблизно 72 гривні (за 1 кубометр), в деяких областях може досягати і 100 гривень".

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та