Радник Авакова зустрівся з громадськими активістами Хмельниччини

В приміщенні Головного управління Національної поліції відбулася зустріч радника міністра з громадськістю

Радник Авакова зустрівся з громадськими…

Сьогодні з робочим візитом до Хмельницького завітав  радник Міністра внутрішніх справ, голова Громадської ради при МВС України Володимир Мартиненко, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "0382".

Володимир Мартиненко зауважив, щоб потрібно звернути увагу на взаємодію між громадськістю та органами, які координуються МВС: Державна міграційна служба, Сервісний центр МВС, Державна прикордонна служба, Нацгвардія, Нацполіція, Держслужба з надзвичайних ситуацій та Громадська рада при МВС.

Результат цієї зустрічі - створення робочої групи, яка заснована на співпраці та взаємодії з органами, що координуються Міністром внутрішніх справ.
Вона буде відкрита для громадськості. До складу її зможуть увійти всі охочі, хто матиме знання і можливість допомогти Міністерству внутрішніх справ.

Групу у Хмельницькій області мають створити за тиждень.

Мартиненко  звернув увагу і на проблеми атестації та переатестації в Нацполіції.
За його словами, сьогодні склалася непроста ситуація із недоукомплектуванням правоохоронних органів, зокрема в Хмельницькому. На кількісний склад штату поліції впливає й заробітна плата. Адже якщо їм не підвищать рівень оплати праці в 2017 році, то в органах буде ще більший відтік кадрів.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook