ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

З Нової Ушиці спорядили гуманітарний вантаж

В черговий раз доставлено допомогу для військовослужбовців-земляків в зону АТО
Depo.
18 вересня 2015 11:00
ФОТО: depo.ua
З Нової Ушиці спорядили гуманітарний вантаж
З Нової Ушиці спорядили гуманітарний вантаж

Допомога зибрана від канадських друзів, земляків і передачі від рідних для вояків, що наразі в Донецькій області, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на Наддністрянську правду.

Доставлено легковий автомобіль "NISSAN", одяг та речі для військовиків, які викупили на аукціоні наші канадські друзі, а також продукти харчування, печиво, зварювальний апарат, бутильовану мінеральну воду, передачі рідних.

З Нової Ушиці спорядили гуманітарний вантаж - фото 1

Легковий автомобіль, як особистий транспортний засіб, надав земляк Валентин Сивун, мешканець Торонто (Канада). Крім цього, додав до автомобіля комплект запасних шин із дисками. Одяг та речі військового призначення він разом із друзями, земляками-патріотами викупив на благодійному аукціоні.

За бажанням власника легковий автомобіль передано військовослужбовцю 1-го окремого батальйону морської піхоти імені К.Ольшанського Едуарду Геваку із Слобідки, земляку канадського благодійника.

З Нової Ушиці спорядили гуманітарний вантаж - фото 2

Десятки підприємств, депутатів різних рівнів, звичних жителів сіл і селища - матеріально підтримали поїздку. Знайшлися кошти і на пальне, і на продукти харчування, і на цигарки, і воду, і, навіть, зварювальний апарат.

Загальна протяжність маршруту - 2300 км, з них 300 - у Донецькій області.

З Нової Ушиці спорядили гуманітарний вантаж - фото 3

"Наші земляки з честю виконують свій військовий обов'язок, захищаючи територіальну цілісність нашої держави. Їм потрібна наша підтримка", - пише голова районної Спілки ветеранів Афганістану Петро Мазур.

Більше про допомогу бійцям АТО читайте на порталі Depo.Хмельницький.