З лопатами та ломами: На Хмельниччині люди самотужки латають розбиті дороги

Жителі кількох сіл, не дочекавшись ремонту зруйнованого дорожнього прокриття, самі взялися до роботи

Жителі декількох сіл Полонщини вийшли самотужки ремонтувати розбиті дороги, передає Depo.Хмельницький з посиланням на ресурс Гриців .info.

На тракторах та підводах, з лопатами та ломами, взялися засипати ями, бо розбитими шляхами уже неможливо проїхати чи пройти. "Суботник" організували мешканці сіл Мала Шкарівка та Москвитянівка, що входять до складу Грицівської ОТГ.

"У суботу понад два десятки людей зібралися біля Малошкарівської школи, навантажили кілька возиків і причіпів шлаком і попрямували латати ями в напрямку Сасанівки. Добре, що школу не закрили, бо свого часу стояло так питання, а то б не мали шлаку, щоб тепер латати дороги", - каже громадський активіст, мешканець Малої Шкарівки Микола Тимощук.

Люди зізнаються, що хоч шлак – не найкращий матеріал для ремонту дороги, але хоча б трохи буде комфортніше їхати, аніж обминати вибоїни. Зазначають, що підтримали ініціативу, бо дороги уже не ремонтуються роками, тож латати ями доводиться самим. Відтак, самотужки люди засипали ями на відрізку в п’ять кілометрів.

За словами голови Грицівської ОТГ Людмили Тіфенбах, ці дороги – не комунальної власності, а місцевого значення, які підпорядковуються полонським дорожникам, тому і ремонтувати їх - не питання громади. Хоча й зізнається, що коштів в бюджеті громади на ремонт доріг таки немає.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький