З Хмельниччини морпіхам надійшли бронеавтомобілі "Варта" (ФОТО)

Військовослужбовці Центральної автомобільної бази зберігання та ремонту передали 15 спеціалізованих броньованих автомобілів вітчизняного виробництва

Військовослужбовці Центральної автомобільної бази зберігання та ремонту, що на Хмельниччині, передали представникам окремого десантно-штурмового батальйону морської піхоти 15 спеціалізованих броньованих автомобілів вітчизняного виробництва "Варта", повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією сайту Міноборони.

Ці потужні розробки українського ОПК стануть на озброєння морських піхотинців і посилять їхню вогневу міць та мобільність під час виконання бойових завдань у складі сил та засобів, що залучаються до проведення операції Об'єднаних сил.

"У нас вже є певний досвід експлуатації цих броньованих велетнів, - наголошує головний сержант взводу морської піхоти старший сержант Василь Бабійчук, за плечима якого участь у трьох миротворчих операціях та досвід боїв на Сході у складі 79-ї окремої десантно-штурмової бригади. - Сподіваємось, що під час виконання бойових завдань на лінії розмежування, вони значно підсилять можливості морських піхотинців."

Довідково. Бронеавтомобіль "Варта" скомпоновано за системою MRAP. Автомобіль створено на шасі популярної вантажівки МАЗ-5434 і комплектується двигуном Weichai потужністю 380 к.с. Для бронювання використана шведська сталь з твердістю 560, що захищає екіпаж і десант від бронебійного набою калібру 7,62×39 мм.

В базовій комплектації здатна перевозити до 10 осіб (2 члени екіпажу та 8 десантників) та до 2 тонн вантажу.

Нагадаємо, днями з Хмельниччини до військових частин відправили півсотні зразків автомобільної техніки - КРАЗи і МАЗи, автомобілі радянського виробництва, які пройшли ремонт і відновлення.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #ЗСУ