ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

З 1 липня пиво стає алкогольним напоєм

Підприємці, що торгують в роздріб пивом, активно звертаються за ліцензіями
Depo.
27 червня 2015 08:53
ФОТО: depo.ua
З 1 липня пиво стає алкогольним напоєм
З 1 липня пиво стає алкогольним напоєм

Протягом червня більше ста представників бізнесу Хмельниччини звернулися за ліцензіями на роздрібний продаж пива, повідомили Хмельницький.depo.ua в прес-службі ДФІ області.


З початку липня закон віднесить пиво до алкогольних напоїв. Підприємці, які ним торгують в роздріб, активно звертатаються за отриманням відповідної ліцензії до Державної фіскальної служби Хмельниччини.

"Наші фахівці щиро радять представникам підприємництва, які здійснюють реалізацію пива в роздріб,  не зволікати з придбанням ліцензії та встановленням касової техніки. Це законодавчі вимоги, яких усі ми маємо дотримуватися. Тим паче, що і обов‘язковість отримання права на продаж алкогольних напоїв, і електронний контроль за обігом готівкових коштів –  загальноприйнятий європейський тренд", – зауважив начальник відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Хмельницькій області Віктор Кухар.

У місті плата за ліценцію  8000 гривень на кожний окремий зазначений у ліцензії електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій) у місці торгівлі.  На території сіл і селищ – 500 гривень.

Підприємці, котрі здійснюють роздрібний продаж пива, повинні обов’язково використовувати реєстратор розрахункових операцій.

Більше новин із життя Хмельниччини читайте на Хмельницький.depo.ua