ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Юннатівському руху в Україні виповнилось дев`яносто років

А Летичівському клубу юних орнітологів - вже 20
Depo.
2 вересня 2015 11:59
ФОТО: depo.ua
Юннатівському руху в Україні виповнилось дев`яносто років
Юннатівському руху в Україні виповнилось дев`яносто років

Як повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на Хмельницький обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, на базі Голосківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Летичівського району плідно працює шкільний клуб юних орнітологів "Aves".

Створив і залишається його незмінним керівником вчитель хімії та біології, відомий на Хмельниччині педагог-ентузіаст юннатівського руху Володимир Олександрович Новак. За час існування клубу і юннатівського гуртка, школярі та юннати Голосківської школи стали постійними учасниками і переможцями першого (районного) етапу конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (20 перемог).

Діти постійні учасники обласних дитячих екологічних конференцій і різноманітних екологічних, біологічних, природоохоронних акцій, конкурсів та національних і міжнародних орнітологічних програм.

Дані наукових досліджень Володимира Новака та його юних природолюбів були частково використані при складанні Червоної книги України (2009), Атласу гніздових птахів Європи (1996, 2006 рр.).

Більше про юнатський рух читайте на Depo.Хмельницький.