Японці створять самокеровані трактори

Японці продовжують спроваджують передові технології
Depo.
18 червня 2016 10:41
ФОТО: depo.ua
Японці створять самокеровані трактори
Японці створять самокеровані трактори

Японський виробник тракторів і важкої техніки Kubota домовився про співпрацю з найбільшим національним телекомунікаційним оператором Nippon Telegraph & Telephone (NTT) у сфері створення передових сільськогосподарських технологій, у тому числі автономного обладнання, передає Depo.Хмельницький з посиланням на Агропортал.

Мета такого співробітництва — підтримка японського сільськогосподарського сектора в Південно-Східній Азії.

Зокрема, компанії мають намір створити нові ІТ-сервіси для фермерів, які будуть сприяти впровадженню самокерованої сільськогосподарської техніки. Вихід на ринок запланований в 2018 році.

Відзначається, що Kubota освоїла технології, які дозволяють, використовуючи дані про вміст води та інших компонентів в рисі, проводити автоматичне налаштування техніки для внесення добрив.

NTT надасть GPS-технологію та систему з використанням штучного інтелекту для прогнозування погоди і врожайності.

Нові сервіси будуть використовувати датчики, розташовані серед сільськогосподарських угідь для вимірювання температури і рівня води. Ці дані поряд зі знімками сільськогосподарських культур, зробленими за допомогою дронів, будуть використовуватися для проведення детального аналізу росту культур. Система буде визначати, коли вносити добрива і збирати врожай на кожному полі з урахуванням особливостей клімату і виду сільськогосподарської культури.

Команди будуть передаватися на відповідне обладнання через Інтернет. Крім того, клієнти будуть мати можливість використовувати безпілотні літальні апарати для оприскування полів агрохімікатами.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький