Як у Хмельницькому боролися з купівлею наркотиків через Інтернет

Копи та активісти взялися замальовувати написи на парканах і будинках, що пропагують всілякі наркозасоби

У Хмельницькому поліцейські разом з молоддю провели акцію "СТОП-НАРКОТИК", передає Depo.Хмельницький за інформацією СК ГУНП області.

"Соль", "фен", "спайси" — такі написи, на жаль, можна доволі часто побачити на парканах та будівлях в усіх куточках нашої держави. Саме вони закликають молодь купувати синтетичні наркотики через мережу інтернет та популярні месенджери.

"Сьогодні ми разом з небайдужою молоддю проводимо в місті акцію, метою якої є знищення написів, які рекламують продаж наркотиків, — розповідає начальник сектору управління протидії наркозлочинності ГУНП в Хмельницькій області Володимир Мержук. — На жаль, щодня у місті з’являються нові написи, але ми повинні їх вчасно знищувати, щоб це зло не поширювалось. Тож закликаю долучатися до такої ініціативи усіх небайдужих."

Працівники комунальних служб не завжди оперативно замальовують такі написи на стінах, тож сьогодні за справу вирішили взятися поліцейські, яким допомагали учні ВПУ № 25 м. Хмельницького та представники громадських організацій.

Нагадаємо, правоохоронці вже не вперше проводять подібні акції, закликаючи тим самим громадян не бути байдужими і долучатися до знищення такої негативної реклами.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький