UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Хмельницькому копи разом з активною молоддю взялися за балончики з фарбою і влаштували боротьбу з наркоторгівцями

Працівники комунальних служб не завжди оперативно замальовують рекламні написи на стінах, що пропагують синтетичні наркотики. За справу вирішили взятися поліцейські, яким допомагали учні ВПУ №25 м. Хмельницького та представники громадських організацій

У Хмельницькому копи разом з активною мо…

У Хмельницькому поліцейські разом з молоддю замальовували написи, які рекламують наркотики, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією СК ГЦНП області.

Працівники управління протидії злочинності ГУНП в Хмельницькій області разом з молоддю та громадськими активістами взяли до рук балончики з фарбою і замалювали в місті написи, які пропагують купівлю наркотиків через мережу інтернет.

"Соль", "фен", "спайси" - такі написи можна доволі часто побачити на парканах та будівлях в усіх куточках нашої держави. Саме вони закликають молодь купувати синтетичні наркотики через мережу інтернет та популярні месенджери.

"Сьогодні ми разом з небайдужою молоддю проводимо в місті акцію "СТОП-НАРКОТИК", метою якої є знищення написів, які рекламують продаж наркотиків, - розповідає заступник начальника управління протидії наркозлочинності ГУНП в Хмельницькій області Сергій Кемінь. - На жаль, щодня у місті з’являються нові написи, але ми повинні їх вчасно знищувати, щоб це зло не поширювалось. Тож закликаю долучатися до такої ініціативи усіх небайдужих."

Працівники комунальних служб не завжди оперативно замальовують такі написи на стінах, тож сьогодні за справу вирішили взятися поліцейські, яким допомагали учні ВПУ №25 м. Хмельницького та представники громадських організацій.

Правоохоронці вже не вперше проводять подібні акції, закликаючи тим самим громадян не бути байдужими і долучатися до знищення такої негативної реклами.

Нагадаємо, на Хмельниччині на початку року затримали чотирьох осіб, які збували наркотики методом закладок.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook