Як переселенцями скористуватися пільгами в транспорті Хмельницького
Про пільговий проїзд внутрішньо переміщених осіб в електротранспорті обласного центру розповіли в мерії
- Хмельницький
-
18 березня 2022 17:37

На території Хмельницької міської територіальної громади перебуває близько 22 тисяч осіб переселенців з місць, де тривають активні бойові дії, багато з яких є особами пільгових категорій, інформують в мерії, передає Depo.Хмельницький.
Такі громадяни не мають можливості отримати пільговий електронний квиток для проїзду, відповідно, можуть користуватись послугами пільгового проїзду в електротранспорті на підставі пільгового посвідчення та довідки ВПО (довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи), тобто - без електронного квитка як виняток на період введеного воєнного стану.
Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради здійснює видачу довідок ВПО (довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи) за адресами:
вул. Шевченка, 99, тел.: 65-60-80, 067 352-70-89;
вул. Перемоги, 10 Б, тел.: 63-00-24, 067 352-70-93;
вул. Інститутська, 18, тел.: 67-02-91, 067 352-34-50, 067 383-21-30.
Нагадаємо, Хмельницька мерія подала Уряду на погодження план будівництва житла для переселенців.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 14:20Перевірка стану оформлення біометричних документів: доступний сервіс без візиту до підрозділу
- 12:01У ГУР назвали кількість ракет та дронів, які назбирала росія
- 11:33Неповнолітній хмельничанин розтрощив могилу військового: Йому світить до 3 років за ґратами ФОТО
- 20:10 Українцям дозволили множинне громадянство, але є "вето"
- 23:25 На Хмельниччині затримали ексвійськового та його спільника за "вирішення питання" з ТЦК (ФОТО) ФОТО
- 12:19У Хмельницькому затримали жінку, яка передавала ворогу дані про військові об’єкти та виготовляла вибухівку
- 13:33Що треба знати, щоб обміняти ID-картку
- 12:16У Хмельницькому СІЗО перекрили канал постачання наркотиків
- 11:40Міноборони анонсувало штрафи за порушення військового обліку в "Резерв+"
- 23:05На Хмельниччині обʼєднали два університети в один
- 20:27На Хмельниччині викрили ОЗГ, яка привласнила майже мільйон гривень виділених на хліб для військових
- 10:03"УЗ" призначила нові поїзди на літо (СПИСОК)
- 23:25 Українці проти територіальних поступок рф, - опитування
- 21:40Заява глави Пентагону: США зменшать військову підтримку України
- 10:19"УЗ" змінює графіки потягів у трьох областях
- 10:10На Хмельниччині працювала ППО: Є збиті цілі
- 20:33Працювали на 9 областей: Викрили наркоторгівців, які щомісячно заробляло близько 5 млн грн ФОТО Відео
- 14:23Електронні сервіси ДМС України - зручно, прозоро та сучасно
- 10:25Зливав росіянам інформацію щодо бойових вильотів авіації ЗСУ на Хмельниччині: СБУ затримала ворожого інформатора