Вже завтра у Хмельницькому стартує купальний сезон

Як відомо, цьогоріч офіційно можна купатися лише в районі центрального пляжу на Південному Бузі
Depo.
31 травня 2016 17:40
ФОТО: depo.ua
Вже завтра у Хмельницькому стартує купальний сезон
Вже завтра у Хмельницькому стартує купальний сезон

Хмельничани зможуть насолодитися спекотними літніми днями на міському пляжі, оскільки вже завтра, 1 червня, офіційно розпочнеться купальний сезон, передає Depo.Хмельницький.

Як уже раніше повідомлялося, у місті є лише одне місце організованого літнього відпочинку хмельничан ‒ це міський пляж на лівому березі річки Південний Буг.

У всіх інших водоймах міста купатись заборонено, оскільки там не проводиться забор та аналіз води, не обстежується дно та немає постів рятувальної служби.

"Відповідно до Правил охорони життя людей на водних об'єктах України, купання та масовий відпочинок людей дозволяється тільки у місцях масового відпочинку на водних об’єктах, визначених місцевими органами місцевого самоврядування. Нагадуємо, що забороняється купатися дітям до 12 років без нагляду батьків. За їх безпеку під час самостійного відпочинку на воді відповідають батьки. Користуватися плавзасобами дітям до 16 років заборонено", - кажуть у міській раді.

Патрульні поліцейські міста будуть здійснювати постійний нагляд за дотриманням правил безпеки життєдіяльності громадянами в місцях масового відпочинку населення. Це буде проводитись протягом усього періоду купального сезону.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та