ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вже вдруге за цей рік зростають ціни на світло

З 1 вересня піднімається плата за електроенергію
Depo.
16 серпня 2015 11:32
ФОТО: depo.ua
Вже вдруге за цей рік зростають ціни на світло
Вже вдруге за цей рік зростають ціни на світло

Як повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт "Хмельницькобленерго", на Хмельниччині, як і загалом по Україні, з 1 вересня підвищать тарифи на електроенергію для населення.

Вказані зміни виконуються згідно постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у питаннях комунальних послуг №220 від 26 лютого 2015 року "Про встановлення тарифів на електроенергію, що відпускається населенню". Загалом же до березня 2017 року світло подорожчає в 3,5 раза.

Тарифи підвищуватимуть кожні півроку у п'ять етапів. У 2017 році середній рівень тарифу для населення становитиме 122,83 копійки за кВт/год.

Найменше за світло платитимуть власники двозонних лічильників,це є одним із можливих способів зекономити кошти на платі за електроенергію. Він дозволяє вночі менше платити за світло. Річ у тім, що в Україні є величезний надлишок електроенергії, яку неможливо вигідно продати через велику різницю між денним і нічним споживанням. Тому задля більш раціонального її використання держава стимулює більше споживання електроенергії вночі. Загалом до березня 2017 року електроенергія подорожчає в 3,5 раза.

Більше про тарифи читайте на Depo.Хмельницький.