ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хмельничани пішли в ліси - за дровами

Чотири кубометри сухих дрів у середньому замінюють тисячу кубометрів газу
Depo.
31 серпня 2015 10:02
ФОТО: depo.ua
Хмельничани пішли в ліси - за дровами
Хмельничани пішли в ліси - за дровами

Все більше й більше українців переходять на альтернативне паливо через подорожчання газу повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на "Сімейну газету".

"Чотири кубометри сухих дрів у середньому замінюють тисячу кубометрів газу, - каже заступник начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства Володимир Колесник. - Та у порівнянні з газом, дрова - це продукт, який легко відновлюється".

Дрова різних порід горять по-різному, - розповідають в Ізяславському лісовому господарстві. Для опалювання житла найкраще використовувати листяні породи деревини.

Найменш придатні для опалення приміщення дрова хвойних порід. Вони мають дуже низьку здатність утворювати тепло, а на додачу до цього дуже іскряться під час горіння, димлять і стають причиною утворення смолистих відкладень у трубі.

Хмельниччина - територія дуже специфічна, ліси вкривають її нерівномірно.  Хмельницька область є малолісною.

"Населенню дров вистачить та, на жаль, усі підприємства альтернативним паливом ми забезпечити не зможемо"- говорить заступник начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства Володимир Колесник.

Більше про альтернативні види опалення читайте на Depo.Хмельницький.