Воювати на замінованій місцевості вчили тернопільських артилеристів
Гармашів вчили як поводитись з такими предметами, у разі їх виявлення, показали засоби пошуку, розмінування, зразки інженерних боєприпасів та макети саморобних вибухових пристроїв
- Хмельницький
-
23 травня 2020 16:37
Заняття на тему "Дії підрозділів на замінованій місцевості" провели для бійців тернопільської артилерійської бригади військові інженери Рівненського полігону, повідомляє Depo.Тернопіль за інформацією пресслужби армійців.
Під час інструктажу були доведені основні дії при виявленні підозрілих предметів, які можуть нести мінну загрозу. Також представили зразки найбільш поширених боєприпасів: протипіхотних, протитанкових мін, вибухонебезпечних предметів, які використовує противник.
Досвідченні військовослужбовці розповіли, як поводитись з такими предметами, у разі їх виявлення, показали засоби пошуку, розмінування, зразки інженерних боєприпасів та макети саморобних вибухових пристроїв.
За словами керівника занять - начальника інженерної служби військової частини А4152 капітана Олександра Ковальчука, головне правило при виявленні будь-якого небезпечного предмета не наближатись до нього. Але, якщо опинились у небезпечному місці, потрібно проявити вміння, щоб оцінити обстановку, сповістити про заміновану територію, а також відійти на безпечну відстань, щоб пристій не здетонував.
Нагадаємо, дянми військові містечка тернопільських артилеристів проінспектував командувач.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:39На Хмельниччині шукають місця падіння уламків збитих дронів
- 15:31В Україні підтримують добудову Хмельницької АЕС для підсилення енергосистеми, - економіст
- 15:3020% кандидатів до Сил оборони, які прийшли до центрів рекрутингу, – жінки (ІНФОГРАФІКА)
- 09:49Нічні атаки на Хмельниччину: Що відомо
- 17:08Військові адміністрації в Києві, Чернігові та ще у 5 містах створюють управлінський хаос і мають бути ліквідовані, - Ломако
- 10:23 У Хмельницькому під час спроби закласти вибухівку біля підрозділу Сил оборони затримали російського агента (ФОТО) ФОТО
- 09:54Внаслідок атаки дронів на Хмельниччині пошкоджено приватні будинки
- 14:04 В Кам'янці-Подільському прогримів вибух біля будівлі ТЦК. Є жертви
- 09:47На Хмельниччині ППО збила 6 ворожих дронів під час нічної атаки
- 23:46За $5 тисяч підприємець з Хмельниччини намагався підкупити посадовця ТЦК і СП ФОТО
- 21:55Двоє місцевих з Хмельниччини та Рівненщини здійнювали підпали "на замовлення рф" (ФОТО) ФОТО
- 21:37 ХАЕС та ЗАЕС стали головними темами зустрічі Зеленського та Гроссі
- 18:46Для участі в НМТ-2025 потрібна учням ID-картка, - міграційна служба
- 10:03На Хмельниччині вночі ППО збила 2 безпілотника
- 15:35 У ніч на 1 лютого росія атакувала Україну 46 ракетами та 123 ударними дронами
- 11:55Внаслідок нічних атак є 6 загиблих і понад 16 поранених. Пошкодження фіксують у 6 областях
- 11:11Канонада на Хмельниччині: Що відомо про черговий напад рашистів
- 13:15Експерт: найбільші страхи російської влади – смерть Путіна і продовження ударів дронів СБУ по НПЗ
- 23:35Щотижня близько 400 документів: Ділки з пʼяти областей "штампували" фальшиві водійські посвідчення (ВІДЕО) Відео