ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Волонтери Мистецької подільської сотні лікують зранені душі бійців АТО

Впродовж чотирьох днів Мистецька подільська сотня відвідала концертами два військові полігони та два шпиталі
Depo.
20 липня 2015 14:54
ФОТО: depo.ua
Волонтери Мистецької подільської сотні лікують зранені душі бійців АТО
Волонтери Мистецької подільської сотні лікують зранені душі бійців АТО

Подільські волонтери продовжують невтомно допомагати бійцям АТО - піснею, гуманітаркою, маскувальними сітками, медичним обладнанням. Про це пише Хмельницький.depo.ua із посиланням на сторінку волонтерів у Фейсбуці.

Протягом кількох днів волонтери побували у Військово-медичному клінічного центрі Західного регіону, де лікуються і проходять реабілітацію бійці АТО, відвідали Яворівський полігон Академії Сухопутних військ ім. Гетьмана Петра Сагайдачного Міжнародного Центру миротворчості та безпеки, далі - Житомирський полігон та, зрештою - Старокостянтинівський військовому госпіталі Міністерства оборони України.

"Колектив "сотні" прибув до шпиталю з подвійною місією - окрім концерту, вручили медичній установі надзвичайно необхідний масажний стіл, придбаний за гроші, що їх зібрали під час благодійного концерту в Старокостянтинові в межах параду вишиванок", - йдеться у повідомленні.

Волонтери також висловили подяку усім небайдужим, хто долучається і матеріально підтримує такі "вояжі".

"...Ця війна змінила кожного з нас, відшліфувала, вичистла душі та думки, переродила на ментальному рівні, пробудивши наше істинне українство. На жаль, через кров і біду. Проте перемога обов'язково буде за нами!!!" - переконана Мистецька сотня.

Більше про волонтерство читайте на khm.depo.ua