Волонтери Мистецької подільської сотні лікують зранені душі бійців АТО

Впродовж чотирьох днів Мистецька подільська сотня відвідала концертами два військові полігони та два шпиталі
Depo.
20 липня 2015 14:54
ФОТО: depo.ua
Волонтери Мистецької подільської сотні лікують зранені душі бійців АТО
Волонтери Мистецької подільської сотні лікують зранені душі бійців АТО

Подільські волонтери продовжують невтомно допомагати бійцям АТО - піснею, гуманітаркою, маскувальними сітками, медичним обладнанням. Про це пише Хмельницький.depo.ua із посиланням на сторінку волонтерів у Фейсбуці.

Протягом кількох днів волонтери побували у Військово-медичному клінічного центрі Західного регіону, де лікуються і проходять реабілітацію бійці АТО, відвідали Яворівський полігон Академії Сухопутних військ ім. Гетьмана Петра Сагайдачного Міжнародного Центру миротворчості та безпеки, далі - Житомирський полігон та, зрештою - Старокостянтинівський військовому госпіталі Міністерства оборони України.

"Колектив "сотні" прибув до шпиталю з подвійною місією - окрім концерту, вручили медичній установі надзвичайно необхідний масажний стіл, придбаний за гроші, що їх зібрали під час благодійного концерту в Старокостянтинові в межах параду вишиванок", - йдеться у повідомленні.

Волонтери також висловили подяку усім небайдужим, хто долучається і матеріально підтримує такі "вояжі".

"...Ця війна змінила кожного з нас, відшліфувала, вичистла душі та думки, переродила на ментальному рівні, пробудивши наше істинне українство. На жаль, через кров і біду. Проте перемога обов'язково буде за нами!!!" - переконана Мистецька сотня.

Більше про волонтерство читайте на khm.depo.ua