Волонтера з Хмельниччини Сергія Крайняка залишили під вартою

Печерський районний суд Києва продовжив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 31 серпня
Depo.
7 липня 2016 18:33
ФОТО: depo.ua
Волонтера з Хмельниччини Сергія Крайняка залишили під вартою
Волонтера з Хмельниччини Сергія Крайняка залишили під вартою

6 липня Печерський районний суд Києва розглянув клопотання щодо продовження арешту для захисника Конституції, волонтера з Хмельниччини Сергія Крайняка, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ВО "Свобода".

Суд знову не взяв до уваги жодних аргументів захисту, повністю задовольнивши клопотання прокурора. Суддя Наталія Васильєва продовжила запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 31 серпня.

Під час засідання прокурор обґрунтував тримання під вартою Сергія Крайняка тим, що є 80 томів матеріялів справи, з якими мають ознайомитись усі потерпілі під час мітингу. Втім, дії волонтера не могли завдати фізичної шкоди жодному з учасників мітингу, на чому і сам підозрюваний, і його адвокат неодноразово наголошували. За словами сторони обвинувачення, досудове розслідування продовжили до 31 серпня. На думку прокурора, весь цей час потрібно тримати Крайняка в СІЗО.

Адвокат затриманого Юлія Попік укотре звернула увагу судді на те, що до цього часу слідство не надало доказів обґрунтованости підозри, ризиків переховування від правосуддя та необхідности найжорсткішого запобіжного заходу.

До 31 серпня 2016 року, коли сплине термін тримання під вартою, Сергій Крайняк уже рік перебуватиме за ґратами.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та