Вогнеборці розповіли як гасили склад з шинами у Хмельницькому
Горіло на 200 квадратах, а поряд - автозаправка, парковка та житловий будинок
- Хмельницький
-
22 травня 2019 15:37

В обласному центрі вогнеборці приборкали масштабну пожежу складу, де зберігались автомобільні покришки, передає Depo.Хмельницький.
22 травня об 11:12 до Оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС у Хмельницькій області надійшло повідомлення про пожежу складу автомобільних покришок, розташованого на Проспекті Миру в обласному центрі.
За підвищеним номером виклику до місця пожежі прибули 8 підрозділів ДСНС. На момент прибуття перших підрозділів вогонь охопив близько 200 кв.м складських приміщень. Існувала загроза перекидання полум’я на суміжні будівлі, припарковані автомобілі та автозаправну станцію з бензином і скрапленим газом, розташовану на відстані 30 м від складів. Крім того, за 20 м від місця події стоїть багатоповерховий житловий будинок, тож наслідки могли бути непередбачуваними.
Вогнеборці, не зволікаючи, взялись за гасіння пожежі. Через надмірну задимленість бійцям довелось працювати у складі ланок газодимозахисної служби. Пожежу вдалось ліквідувати о 12:10, а також запобігти подальшому поширенню полум’я, не допустивши ймовірного лиха через можливе перекидання вогню на територію АЗС.
До ліквідації пожежі залучалось 57 чоловік особового складу на 8 одиницях пожежно-рятувальної техніки. На місці пожежі був розгорнутий штаб пожежогасіння, а також працювала оперативна група на чолі з начальником Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області.
Причина загоряння наразі з’ясовується. Травмованих та загиблих під час пожежі не було.
Нагадаємо, вже після 13 години правоохоронці зняли обмеження руху, яке застосували через маштабну пожежу.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 11:2325-річний киянин намагався підірвати авто ЗСУ на Хмельниччині ФОТО
- 10:32На хабарі у 200 тис. грн погорів топпосадовець податкової Хмельниччини ФОТО Відео
- 09:20На Хмельниччині через нічну атаку пошкоджено 20 будинків ФОТО
- 15:50 Нардепи схвалили новий склад Кабміну на чолі зі Свириденко
- 12:36На турбазі на Хмельниччині виявили канабісу на 1,2 млн грн
- 11:21Робота ППО на Хмельниччині: Що відомо
- 15:43iPhone 16 очима професійного фотографа: чи вартує своїх грошей? Інновації
- 12:53 На хабарі за встановлення групи інвалідності погорів лікар з Хмельниччини: Під час обшуку в нього знайшли мільйони готівкою ФОТО
- 20:17На Тернопільщині зіткнулися вантажівка й легковик: Четверо смертей (ФОТО) ФОТО
- 13:15Стало відомо про одного загиблого через нічний удар по Хмельниччині
- 12:56У Хмельницькому затримали чоловіка, що розгулював містом із бойовою гранатою
- 12:12На Хмельниччині під час потужної грози блискавка уразила будинок молитви (ФОТО, ВІДЕО) ФОТО Відео
- 08:40Вночі ворог атакував Хмельниччину: Що відомо
- 21:26 Пакунок школяра: Батьки першокласників отримуватимуть 5 000 грн допомоги через Дію
- 18:18 Особливості отримання виготовленого закордонного паспорта дитини: деталі
- 11:28В Хмельницькому затримали тернополянина, що організував бізнес на ухилянтах ФОТО
- 10:03"УЗ" запускає експериментальний поїзд зі Львова до Хмельницького
- 19:59У МОЗ підказали українцям, як безпечно пережити 30-градусну спеку
- 12:26На Хмельниччині змінюють порядок оголошення повітряних тривог