ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Водії фур псують дорожнє покриття Хмельницького

За перевищення ваги вантажівок на Хмельниччині оштрафували 14 перевізників
Depo.
28 липня 2015 11:27
ФОТО: depo.ua
Водії фур псують дорожнє покриття Хмельницького
Водії фур псують дорожнє покриття Хмельницького

Згідно законодавства, вага вантажівки не повинна перевищувати 37 тонн: сюди входить вага вантажу і транспортного засобу. Особливу увагу перевантаженню транспорту треба приділяти, коли підвищується температурний режим, адже дорожнє покриття нагрівається та руйнується ще швидше.

За два тижні на Хмельниччині оштрафували 14 транспортних засобів за перевищення ваги, повідомляє Хмельницький.depo.ua, посилаючись на видання "Є".  Сума штрафу склала понад 11 тисяч євро.

"Аби важкі машини не нищили й так неідеальні дороги області, за дотриманням вимог стежать працівники Служби автомобільних доріг, митниці та Державтоінспекції. Оштрафувати порушника можна лише у тому випадку, коли вагу машини зафіксує ваговий комплекс. А такий - лише один на область", - зазначив начальник управління інфраструктури та туризму облдержадміністрації Олег Гуменний.

Нині ваговий комплекс працює у постійному режимі після нетривалої перерви на ремонт. "Робота проводиться, ми будемо маневрувати, міняти напрямки", - сказав Олег Гуменний.


Більше про стан доріг  у Хмельницькому читайте на khm.depo.ua.