Водіям можуть заборонити їздити на газу

Законопроект, оприлюднений на порталі Верховної ради, передбачає масу складнощів для тих, хто захоче переобладнати авто на газ
Depo.
13 червня 2016 16:02
ФОТО: depo.ua
Водіям можуть заборонити їздити на газу
Водіям можуть заборонити їздити на газу

Парламент хоче заборонити водіям їздити на газу, передає Depo.Хмельницький.

Відповідний законопроект розмістили на офіційному веб-порталі Верховної ради України.

Справа в тому, що установка газобалонного обладнання (зміна типу палива) тягне за собою заміну техпаспорта в СЦ МВС. Згідно поточної редакції Закону України "Про дорожній рух", переобладнання повинно відповідати "правилам, нормативам і стандартам України".

Його дозволено проводити після узгодження такої операції з виробником ТЗ або з уповноваженим Кабміном органом. У новій же редакції статті 32 Закону слово "або" виключено, а в такому трактуванні кожне переобладнання слід проводити після узгодження з виробником ТЗ, і з уповноваженим органом.

Отже: якщо з/п 4683 стане Законом, для легальної установки ГБО, наприклад, Ауді, спочатку доведеться написати обгрунтований запит в центральний офіс марки у Інгольштадт, отримати звідти офіційну (і позитивну) відповідь, зробити переклад документа з німецької на українську, і далі звертатися в "уповноважений Кабміном орган", який, у свою чергу, повинен прийняти цей документ.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький