UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Власники "євроблях" з Хмельниччини за митне оформлення вже сплатили до бюджету понад 200 млн грн

Фахівці Хмельницької митниці ДФС оформили 4960 легкових автомобілів

Власники "євроблях" з Хмельниччини за ми…

На Хмельниччині власники авто з єврономерами за митне оформлення сплатили до бюджету понад 200 мільйонів гривень, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби ДФС області.

З листопада 2018 року в області оформлено в митному відношенні 4960 легкових автомобілів. З них: 3549 (71,6%) це легкові автомобілі, ввезені в Україну з 1 січня 2015 року до 25.11.2018 року в митних режимах транзиту та тимчасового ввезення, так звані "євробляхи".

За результатами митного оформлення вказаних транспортних засобів до бюджету перераховано 308 млн грн, з яких 219 млн грн сплатили власники авто з єврономерами.

За даними митної статистики, враховуючи наближення завершення терміну пільгового періоду застосування ставки акцизного податку для митного оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією, громадяни почали активніше здійснювати митне оформлення.

Впродовж одного робочого дня в грудні в середньому оформлялось 37 легкових автомобілів, а в січні - 130, то в лютому вже - 204. Що стосується динаміки співвідношення кількості оформлених автомобілів з іноземною реєстрацією до щойно ввезених в Україну автомобілів, то впродовж грудня "євробляхи" складали 56% від загальної кількості оформлених авто, в січні - 75%, в лютому - 73%.

Митне оформлення транспортних засобів із застосуванням ставки акцизного податку з коефіцієнтом 0,5 закінчується 22 лютого 2019 року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook