Військові сапери з Кам'янця організували День відкритих дверей

У Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги у протимінній діяльності, військовослужбовці Центру розмінування Головного управління оперативного забезпечення ЗСУ провели відкритий день для школярів

Військові сапери з Кам'янця організували…

Про це повідомив офіцер відділення спеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони Андрій Агєєв, передає Depo.Хмельницький.

Крім того, військові сапери організували та взяли безпосередню участь в низці інформативних і показових заходів з учнями загальноосвітніх навчальних закладів міста Кам’янець-Подільський та району. Досвідчені військові сапери не лише розповідали про те, як поводитися з підозрілими предметами, а й демонстрували сучасні засоби захисту та пошуку вибухових пристроїв, макети боєприпасів і саморобних вибухових пристроїв.

"Кожен учень отримав від наших військовослужбовців пам’ятку з правилами поводження у разі виявлення підозрілих або схожих на вибухонебезпечні предметів, - наголошує заступник начальника Центру розмінування підполковник Олег Гаврилюк. - Найефективніша зброя у боротьбі з небезпечними боєприпасами та саморобними вибуховими пристроями, які можуть завдати шкоди життю та здоров’ю людей, - поінформованість населення. Головне наше завдання - донести до школярів, які види вибухонебезпечних речовин бувають і як не допустити трагедії у разі небезпечної знахідки."

Заступник начальника Центру розмінування з морально-психологічного забезпечення підполковник Богдан Беркута зазначив, що упродовж тематичного дня на спеціальні заняття до Центру завітали понад 200 юнаків та дівчат віком від 10 до 16 років.

"Подібні заходи ми проводимо не лише 4 квітня, ми працюємо з дітьми впродовж року, - каже підполковник Олег Беркута. - Я переконаний, подібна система роботи з молоддю підвищує їх обізнаність у питаннях загрози саморобних вибухових пристроїв. До того ж, внаслідок бойових дій на сході держави сьогодні є ризик незаконного обігу вибухових речовин і боєприпасів та їх виявлення пересічними мешканцями міст і сіл. На жаль, більшість із них невідомі цивільному населенню, а тому потрібно проводити масштабне інформування, щоб у разі виявлення підозрілих предметів людина не брала їх до рук. Особливо це стосується дітей, які є найбільшою групою ризику."

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme