Військові медики Хмельницького отримали нове обладнання (ФОТО)

Шпиталь армійців поповнився сучасними відеоендоскопічною та ультрозвуковою діагностичними системами

У Хмельницькому гарнізонному військовому госпіталі встановили нове обладнання, загальною вартістю 3 млн грн, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-офіцера Сергія Жмурка.

Сучасні відеоендоскопічна система Olympus та ультрозвукова діагностична система Mylad 40 придбані за кошти державного бюджету.

"Медичне обладнання, що є у нашому госпіталі вже морально застаріло, адже тривалий час не поновлювалось. Тому придбання таких сучасних та багатофункціональних діагностичних систем наддасть можливість покращити і діагностику захворювань, і збільшити кількість пацієнтів," - зазначає начальник військового госпіталю підполковник медичної служби Сергій Мельник.

У зоні відповідальності медиків військового госпіталю значна кількість військових частин Хмельниччини. Тут проходять лікування та реабілітацію учасники бойових дій на Сході нашої держави, військовослужбовці частин Хмельницького гарнізону та ветерани військової служби.

У військового госпіталі працюють справжні майстри медичної справи, з великим професійним досвідом, які відновили здоров'я значній кількості військовослужбовців ЗСУ після поранень, травм, контузій та захворювань. І тому придбання нового і сучасного обладнання та інструментів, в поєднанні з професіоналізмом персоналу надає можливість ще з більшою ефективністю та якістю проводити лікування і реабілітацію захисників України.

Командування військового госпіталю сподівається і у наступному році при залученні коштів з держбюджету та за підтримки місцевої влади продовжити оновлення медичного обладнання та устаткування.

Нагадаємо, півтора роки тому в гарнізонному військовому шпиталі відкрили нове лор-відділення.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook