ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Військова частина А 2641, що дислокується в Кам'янці відзначила День народження

14 років виповнилося частині, військовослужбовці якої виконують завдання найрізноманітнішого характеру в зоні бойових конфліктів у різних частинах світу
Depo.
2 вересня 2015 15:00
ФОТО: depo.ua
Військова частина А 2641, що дислокується в Кам
Військова частина А 2641, що дислокується в Кам'янці відзначила День народження

Миротворцям довелося в останні роки й виконувати операції і на рідній землі - в зоні проведення антитерористичної операції., повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу Кам'янець-Подільської міськради.

Як зазначив під час привітання начальник Кам'янець-Подільського гарнізону Володимир Родіков, окремі  його військовослужбовці їздили на схід по шість разів, декому довелося пройти справжнє пекло - Донецький аеропорт, Іловайськ. 

"Я щиро дякую родинам військовослужбовців, які жодного разу не проявили слабкості, а завжди їх підтримували та всім, хто не залишився байдужим до військових інженерів нашого міста. Разом ми виконаємо усі поставлені  завдання, і якщо потрібно, віддамо і здоров'я, і життя за наші родини та нашу Україну ", - зазначив Володимир Родіков.

Кращі із кращих представники військової частини отримали нагороди.

З-поміж них, за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, згідно Указу  Президента, орден  "За мужність" ІІІ ступеня отримав Андрій Олійник.

Прийшов на святкування і Віталій Голіцин, який при виконанні завдання втратив зір. Герой звернувся до присутніх в залі зі словами: "Будь-яка війна завершується, а після неї настає мир".

Більше інформайії про військових та їх життя знаходьте на сайті Depo.Хмельницький.