ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Виявляється, скорочені та вихідні дні корисні для здоров'я

Вчені довели пряму залежність між перепрацюванням та серцевими хворобами
Depo.
9 березня 2016 20:17
ФОТО: depo.ua
Виявляється, скорочені та вихідні дні корисні для здоров
Виявляється, скорочені та вихідні дні корисні для здоров'я

Дослідження, проведені вченими з Інституту сім'ї і праці (США), доводять, що скорочений робочий день корисний як для працівника, так і для підприємства, передає Depo.Хмельницький з посиланням на napensii.ua.

Зокрема, як свідчать медичні дослідження, перепрацювання в офісі шкідливе для серця. У січні 2016 року The Lancet опублікувала аналітичні матеріали, що вказують на зв'язок між серцевими хворобами та перенавантаженнями на роботі.

Було встановлено, що у людини, що працює 55 годин на тиждень і більше, на 33% збільшується ризик інсульту в порівнянні з людьми, які працюють менше 40 годин на тиждень.

Також у перевтомлених працівників ризик розвитку серцевих хвороб на 13% більший, ніж у їх однолітків, які працюють менше.

Крім того, згідно з дослідженням,  ті, хто працює 40 і менше годин на тиждень, сплять більше, легше засинають і з більшою ймовірністю прокидаються відпочившими, ніж ті, хто працює більше.

Нарешті, вчені стверджують, що ті працівники, у яких більше вихідних, працюють краще. Так, в ході одного з експериментів працівників однієї з консалтингових фірм в Бостоні примушували брати додатковий вихідний посеред робочого тижня. Через п'ять місяців клієнти фірми повідомили про поліпшення послуг, які надавали ті команди, члени яких брали вихідні, порівняно з клієнтами тих команд, члени яких працювали протягом 50 і більше годин щотижня.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький