ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Витяг про земельну ділянку тепер хмельничани можуть отримати в онлайн режимі

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру та Державне агентство з питань електронного урядування України запустили електронну послугу "Замовлення витягу з Державного земельного кадастру"
Depo.
1 липня 2015 14:56
ФОТО: depo.ua
Витяг про земельну ділянку тепер хмельничани можуть отримати в онлайн режимі
Витяг про земельну ділянку тепер хмельничани можуть отримати в онлайн режимі

Громадяни отримають принципово новий рівень сервісу. Як повідомляє Хмельницький.depo.ua. із посиланням на відання "Стіна", замовлення послуги онлайн скорочує процедуру оформлення до декількох хвилин та зводить до мінімуму можливість зловживань.

Отримати витяг можна через Публічну кадастрову карту, яка розміщена на офіційному сайті Держгеокадастру.  А готовий витяг треба забрати вже в центрі надання адміністративних послуг. При собі необхідно мати лише єдиний документ - посвідчення особи.

Наразі послуга доступна для земельних ділянок, розташованих в Києві та Київській області, та вже за тиждень сервіс розшириться на всі регіони України.

Голова Держгеокадастру Максим Мартинюк говорить:" Запровадивши електронний прийом заяв, ми розширюємо вікно можливостей для громадян та водночас зменшуємо навантаження на ЦНАПи, оскільки частина замовників зможе обійтися і без візиту до центрів".

За таку послугу треба буде сплатити 53 гривні , які спрямовуються до загального фонду Державного бюджету України.

Більше новин про життя регіону читайте на Хмельницький.depo.ua.