Віртуальне спілкування також є корисним

Консультації по скайпу або в чаті, листування клієнта і лікаря через смс все це - нова практика

Віртуальне спілкування також є корисним…

Дистанційна психотерапія, на відміну від телемедицини, з'явилася порівняно недавно, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на elle.ua.

В уявленні більшості з нас психотерапевтичний сеанс – це, звичайно ж, зустріч лицем до лиця "в реалі", кажучи мовою інтернет-користувачів. 

Але в сучасному світі майже неможливо убезпечити себе від впливу цифрових технологій. За даними компанії Locket, що випускає програми, в середньому сьогодні людина тільки  за телефон береться 110 разів в день!

"Необхідність контакт лицем до лиця – це міф, – вважає Офер Зур, психолог і автор книги "Dual Relationships and Psychotherapy" ("Дуальні стосунки і психотерапія"). – Терапевти, які не готові відійти від традиційного способу психотерапії, заперечують реалії сучасного світу".

 Отже, психотерапевтам доведеться так чи інакше враховувати цю реальність. Не всі, звичайно, погодяться з фахівцями, які вважають, що традиційна терапія вже застаріває.

"Поїзд пішов. Скоро психоаналітичних сеансів 5 разів на тиждень або когнітивно-поведінкових 1 раз в тиждень вже не буде. Клієнт буде звертатися до терапевта за 20 хвилин до побачення або через 5 хвилин після початку панічної атаки. Люди хочуть спілкуватися зі своїм терапевтом так само, як спілкуються зі своїм коханим або іншому. Це не добре і не погано, це просто факт", - стверджує психолог Офер Зур. Прав він чи ні, покаже час.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme