ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Відтепер у Шепетівської міліції є очі

За правопорядком у місті почала спостерігати система відеонагляду райвідділку міліції
Depo.
22 липня 2015 18:29
ФОТО: depo.ua
Відтепер у Шепетівської міліції є очі
Відтепер у Шепетівської міліції є очі

Нарешті запрацювала в Шепетівці система відеонагляду, що розпочала свій тестовий режим ще взимку, повідомляє Хмельницький.depo.ua.

Відтепер у Шепетівської міліції є очі - фото 1

У найлюдяніших місцях вже працює 24 камери. Ще дві рухомі розташували там, де найчастіше траплялися порушення громадського порядку.

Шепетівська ГО "Ліга керівників" аби долучитися до підтримки порядку в місті, прискорити розкриття злочинів і, безумовно, упередити їх, - зібрала кошти, закупила і допомогла встановити відеокамери спостереження. Вартість такої гуманітарної місії близько 120 тисяч гривень.

Відтепер у Шепетівської міліції є очі - фото 2

"Ми знайшли можливості і резерви для того, щоб зробити Шепетівку безпечною і комфортною", - каже керівник громадської організації Микола Агарков.

"Навіть у тестовому режимі роботи системи відеонагляду нам вдалося оперативно розкрити кілька злочинів. Серед них вбивство, кілька пограбувань, викрадення автотранспорту", - тішиться начальник міськвідділу міліції Шепетівки Олександр Завадський.

Відтепер у Шепетівської міліції є очі - фото 3

Головний же міліціонер переконує, що це лише старт і то активний. На інших територіях також потроху впроваджується аналогічна техніка. "Маємо надію, що вже до кінця року такі системи запрацюють у всіх містах області. Частково кошти планується отримати із обласного бюджету. А потім все об'єднати в загальну обласну мережу. Тим більше, що технічно такі можливості є", - ділиться намірами очільник У МВС У в Хмельницькій області Микола Семенишин.

Інтелектуальні камери реагують на рух, за необхідності збільшують зображення чи повертаються за певним об'єктом, автоматично визначають номерні знаки на машинах і запам'ятовують їх. Вся інформація в онлайн режимі виводиться на монітор в черговій частині. І ще -  система зберігає інформацію і має спеціальне програмне забезпечення.

Правоохоронці переконані, що це не лише допоможе їм оперативно реагувати на різного роду порушення, а й стримає власне самих порушників.

Більше новин про правопорядок, системи відеоспостережеення та співпрацю громадськості з міліцією читайте на khm.depo.ua