ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Віртуальні екскурсії Шепетівкою доступні відтепер кожному

Сервісом може скористатися будь-яка людина в світі, хто хоче дізнатися більше про Україну
Depo.
10 жовтня 2015 12:14
ФОТО: depo.ua
Віртуальні екскурсії Шепетівкою доступні відтепер кожному
Віртуальні екскурсії Шепетівкою доступні відтепер кожному

Як повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на  Подільську інтернет-газету, на початку травня цього року, шепетівчани могли спостерігати, як дорогами міста їздив чудернацький  гугломобіль - авто, яке їздить містами та знімає панорами вулиць на всі 360 градусів. Всі з нетерпінням чекали на результати його роботи і ось цей час настав.

Від  жовтня, команда Google представила масштабне оновлення режиму Street View в Україні. Повідомляється, що перегляд вулиць доступний не тільки для найбільших міст країни, але і в більш ніж 300 великих і маленьких населених пунктах України, в тому числі у Шепетівці. Користувачі з усього світу тепер зможуть зробити віртуальну прогулянку українськими містами за допомогою 360° панорамних знімків вулиць і визначних пам'яток.

"У квітні 2012 року ми вперше представили режим перегляду вулиць для 5 міст України. З тих пір командою Google Street View була проведена величезна робота зі збору та відцифровування даних, спеціально обладнані автомобілі проїхали тисячі кілометрів по великих і маленьких містах України - результатом цієї величезної роботи стало сьогоднішнє оновлення" - так прокоментував подію директор Google в Україні Дмитро Шоломко.

 

Про оновлені  інтернет-сервіси читайте на khm.depo.ua.