Відтепер держлісохорона може напряму подавати позови до суду про порушення

Так Кабмін спростив роботу держлісохороні, минаючи прокуратуру, для наведення порядку в рубці дерев і не тільки
Depo.
2 вересня 2016 08:41
ФОТО: depo.ua
Відтепер держлісохорона може напряму подавати позови до суду про порушення
Відтепер держлісохорона може напряму подавати позови до суду про порушення

Уряд прийняв постанову, яка внесла зміни у Положення про державну лісову охорону, що дає можливість працівникам держлісохорони подавати позови до суду без участі представників прокуратури, повідомляє Depo.Хмельницький.

"Відтепер напряму можна подавати позови до суду про відшкодування збитків за незаконну рубку, порушення вимог пожежної безпеки, правил полювання та інших вимог лісового і мисливського господарства. Це скоротить час від виявлення злочину до покарання," - каже т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич.

Вона ж нагадала, що відповідно до Положення, державна лісова охорона має статус правоохоронного органу.

"Положення про державну лісову охорону також містить норму про те, що держлісохорона може доставляти особу-порушника в органи внутрішніх справ або в органи місцевого самоврядування у разі неможливості встановлення його особи на місці вчинення правопорушення для складення протоколу про адміністративне правопорушення," - нагадала Христина Юшкевич.

Довідково: Йдеться про постанову КМУ "Про внесення змін до пункту 7 - Положення про державну лісову охорону". Зміни розроблені відповідно до Законів України "Про прокуратуру" та "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України "Про Національну поліцію", якими внесено зміни до статті 91 Лісового кодексу України.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький